Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Jeg så først nå (november 2024) at Trine har gått bort. Jeg kjente henne gjennom hennes arbeid med SOHO-posten, som hun redigerte og fikk trykket i mange år. En utrolig entusiastisk og dyktig dame. Vi er mange som har satt pris på det strålende arbeidet hun bidro med inn mot folkehelsearbeidet i Norge i en årrekke.
Vi savner deg Trine som nabo og venn. Du var en fantastisk livsglad jente. Ønskene dine etter Sveins døde hadde du klare, men livet ble ikke sånn for deg. Vi tenker på Anette som står igjen i sorg. Kondulerer
Takk for at jeg fikk lov å kjenne deg. Glemmer aldri vårt første møte i Moskva i 1982, sammen med jentegjengen din og Berit Overgaard som primus motor. Tusen takk!️
Takk for delte gleder og minnerike opplevelser gjennom mange år. På Landsmøter i Norges Husmorforbund, på turer med Fritt Vilt, hytteturer på Geilo og Venabygdsfjellet. Og ikke minst din store gjestfrihet og fantastiske selskap i Drøbak.
trudy wollbraaten og eva tønnessen2023-03-02Kreftforeningen
Det er uvirkelig at Trine er borte. Hun var en spesielt nydelig dame, som vi var veldig glad i og har hatt mye gøy og koselig sammen med. Hun er dypt savnet.