Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Laila Hoff2026-05-11Nasjonalforeningen for folkehelsen - Demens og Alzheimerforskning
Takk for alle gode trivelige minner både som elev og kolega og sjef i mange år.
Du var en fantastisk mann på alle vis.🌸
Du Konrad blir aldri glemt❤️
Kondolerer til Berit og resten av familien🥀💔🥀
Astrid og Sivert Jørgenvåg m/fam2026-05-10Nasjonalforeningen for folkehelsen - Demens og Alzheimerforskning
Kjære Konrad Idar!
Takk for alle gode minner. Vi vil alltid huske deg som den snille og omtenksomme mannen du var. Siste hilsen fra Astrid og Sivert m/fam
Kjære onkel Konrad. Du løp raskere enn de fleste og det var så gøy med skravling og humor når vi traff hverandre. Trygg og god, en skikkelig solid kar på alle måter. Takk for alt!
Takk for all godhet og kjært vennskap med mine foreldre Gerd og Ingolf fra gode tider ved Landbruksskolen i Marka, og senere som naboer i Kulstadlia, Du og Berit var rause og varme, og både dere og barna betydde mye for dem ❤️ det var en glede å få få bli kjent med deg . Hvil i fred, varme klemmer til hele familien