Jeg har kjent Ingar i ca 15 år. Alle vet at han hadde sine plager. Aldri noe klaging på det fra han. Han var intelligent og hadde en fabelaktig hukommelse. Han hadde vel hele delekatalogen i hodet. Det gjorde at han var ettertraktet innenfor sitt område som var buss og verksted. Ingar hadde en fin framtredenden, og som nabo på campingen hadde vi mange fine opplevelser og morrostunder i sene nattetimer.
Sykdommen gjorde at møtene ble sjeldnere og sjeldnere og da ble avstanden mellom oss lang. .
Nå har Espen mistet begge sine foreldre på relativt kort tid . Mine tanker går til deg. To foreldre med mye latter, spik og morro er borte. Savnet vil være stort, men du vil minnes to flotte trygge personer som har gitt deg en trygg og god oppvekst.
Med disse ord vil jeg lyse fred over Ingars minne med hilsen fra gode campere.
Kjære Ingar,takk for godt vennskap gjennom mange år.
Er du borte også nå. Jeg ble kjent med deg gjennom årevis kontakt på Walkie Talkie. og Norsk Folkehjelp. Trist at du har forlatt oss,Ingar. Hvil I fred,kamerat. ❤️
Kjære bror, du forlot meg alt for tidlig. Tusen takk for den alt du har vært der for meg gjennom hele livet mitt❤️
Takk for alle gode minner og morsomt samvær vi har hatt Ingar. Vår tanker går til Espen og resten av familien❤️
Takk for alle gode minner❤️ En siste hilsen fra Ingunn, Bernt og Marianne
Hilsen fra Bente og Thor-Arne Weydahl ❤️
En siste hilsen
Tenker på dere.
Hilsen Helen og Per Arne
Vi tenker på dere i denne vanskelige tiden.
Vennlig hilsen
Karin og Finn