Kjære tante Olaug. Takk for alle fine minner med deg. Alle gode samtaler og fantastiske middager planlagt ned til minste detalj. Hvil i fred kjære tante.
Som slektning og Interessert i bøker hadde vi mange berøringspunkter. Den stillferdige ro og fasthet i samtalen. var så fin. Deilige middager var en del av det.. Takk for alt.
Takk for hyggelige stunder sammen med Gunnar, Kari, Harald, Astrid og Ingrid i Trondheim
Minnes vår mangeårige kollega på Trondheim folkebibliotek. Olaug var spesielt en ivrig pådriver for barne- og ungdomslitteraturen!
Kjære tante Olaug, takk for varme og trofasthet og alle hyggelige stunder både i Trondheim og Drøbak/Oslo. Jeg husker hyggen og skjønnheten du skapte i hjemmet med Gunnar, og som Astrid og jeg var så heldige å få besøke ofte. Gleden over musikk og kultur delte dere også. Du var også en inspirasjon med reiser til mange spennende land. I takknemlighet, hvil i fred.
Takk for alle gode stunder, tante Olaug❤️
Du har vært raus, vis og verdens snilleste tante.
Jeg elsket å dele historier om mine reiser med deg, du var lidenskapelig opptatt av det selv. Kultur og sansen for bøker fikk vi alle etter deg. Hvil i fred, Olaug. Jeg vil minnes deg med glede og kjærlighet.
Takk for den du har vært for oss alle, du har vært en klok dame som vi alle har vært glad i. Vi er veldig glad for at du flyttet til Drøbak for 25 år siden og har kunne vært sammen med oss alle her. Tante vi er takknemlige for alle fine år sammen og vi vil savne deg alle.